0(262) 641 12 44

Sosyal Medyada Biz}

Toshiba Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi
Dünya markalarından olan Toshiba ve Carrier klima hizmetlerinin yetkili satış ve servis hizmetlerini, tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimize son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Toshiba klima ürünlerini görmek için....
DEVAMINI GÖRÜNTÜLE

Abant Soğutma Toshiba Yetkili Bayi

Abant Soğutma Toshiba Yetkili Bayi
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Toshiba Klima Satış ve Servis Merkezi

Abant Soğutma ve End. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında kocaeli şehrinin gebze ilçesinde kurulmuştur. Firmamız ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründe satış, montaj ve servis hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Abant soğutma olarak, ısıtma ve soğutma sektöründe dünya markalarından olan TOSHİBA ve CARRİER yetkili satış ve servis bayisi olarak müşteri memnuniyetini ve yüksek kaliteyi ön planda tutmaktayız. İleri teknoloji çözümleri geliştirilerek her geçen gün hizmet kalitemiz standart haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Yüksek kalite de hizmet verebilmek için tecrübeli ekibimiz ve ileri teknolojik ekipmanlara yatırımlarımız ile birlikte her geçen gün hedeflerimizi yükseltmekteyiz.

 

Dünya markalarından TOSHİBA ve CARRİER klima’nın, yetkili satış ve servisi hizmetlerimizi kocaeli ve istanbulbölgelerinde başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’de Toshiba klima sistemlerini Alarko Carrier güvencesi ile siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Müşterilerimize yenilikçi ve teknolojik toshiba ve carrier markalarının yetkili satış ve servis hizmetlerini en uygun fiyatlara ve en kolay ödeme seçenekleri ile sürekli kampanyalar düzenlemekteyiz.

Abant Soğutma, tecrübeli ekibi ile birlikte siz müşterilerimizi mutlu ettiği sürece her zaman yanınızda olacaktır.

Telefon : 0 (262) 641 12 44 Numaralı çağrı merkez hattı ile sizlere hizmet vermektedir.

Toshiba Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
11 Nisan 2018
1.375 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir