0(262) 641 12 44

Sosyal Medyada Biz}

Toshiba Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi
Dünya markalarından olan Toshiba ve Carrier klima hizmetlerinin yetkili satış ve servis hizmetlerini, tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimize son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Toshiba klima ürünlerini görmek için....
DEVAMINI GÖRÜNTÜLE

Klima Çeşitleri Nelerdir ?

Klima Çeşitleri Nelerdir ?
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Klima Çeşitleri Nelerdir ?

Döşeme Tipi Klima Nedir ?

Inverter Döşeme Tipi Split Klima iklimlendirme ihtiyacı olan mekanlar da estetik ve dekorasyona uygun bir çözüm sunuyor. Asma tavan uygulaması olmayan ortamlarda, duvarda klima görmek istemeyen kullanıcılar için estetik formun ve çok çeşitli fonksiyonların bir bileşimini oluşturuyor. Model, duvar kenarına montaj imkanı ile iç dekorasyona uyum gösteriyor.

Salon Tipi Klima Nedir ?

Ayaklı ve dikey görünüşlü olan salon tipi klimalar, güçlü fan ve yüksek hızı sayesinde homojen hava dağılımı sağlar.  Mağaza, geniş kapalı alanlar, toplantı salonlarında kullanılmaktadır.

Duvar Tipi Klima Nedir ?

Duvar tipi klimalar iç ve dış üniteden oluşur. Duvara monte edilen split klimalar markasına ve modeline bağlantılı olarak düşük ses seviyesinde çalışır. Duvar tipi split klimalar ev, ofis, mağaza, alışveriş merkezleri gibi tüm alanlarda kullanılır.

Asılı Tavan Tipi Klima Nedir ?

Dekoratif özelliği ile tercih edilen asılı tavan tipi klimalar oldukça sesiz çalışmaktadır. Otomatik salınım özelliği sayesinde etkin hava ve sıcaklık dağılımı sağlar. Alçak tavanlı olan evlerde, ofislerde, restoran ve mağaza gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
15 Nisan 2018
2.550 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir