0(262) 641 12 44

Sosyal Medyada Biz}

Toshiba Klima Yetkili Satış ve Servis Merkezi
Dünya markalarından olan Toshiba ve Carrier klima hizmetlerinin yetkili satış ve servis hizmetlerini, tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimize son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Toshiba klima ürünlerini görmek için....
DEVAMINI GÖRÜNTÜLE

VRF Klima Sistemi Nedir ?

VRF Klima Sistemi Nedir ?
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

VRF Klima Sistemi Nedir ?

Vrf sistemleri tek bir dış ünite ile birçok iç ünitenin beslenebilmesidir. Dış üniteler birbirine bağlanarak çok büyük kapasitelere çıkabilmektedir. Bu özelliğiyle klasik klimaların düşük kapasitelerinden ötürü çok sayıda dış ünitenin kullanılmasını gerektiren alanlarda büyük kolaylık sağlamaktadır. Yüksek katlı binalarda kot farkı sıkıntısı yaşatmazlar. Ayrıca mini Vrf sistemleri çok düşük kapasiteler sunmakta bu da 100 m2 alanlarda dahi uygulama imkanı sağlamaktadır.

Sistemin en güzel yanı görselliğin ön plana çıktığı günümüzde yeni binaların dekorasyonunu ve görünüşünü bozmamasıdır. Bununla birlikte merkezi kumanda ile kullanımı da toplu çalışılan ve çok sayıda cihazın olduğu sistemleri çok basit şekilde yönetebilme imkanı vermektedir. Özellikle otel uygulamaları için çok güzel çözümlerdir. Tarihi binaların iklimlendirilmesinde sunduğu avantajlar ve ergonomik çözümlerle kullanımı son derece uygundur.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
15 Nisan 2018
589 kez görüntülendi
Wordpress Tema indir